Příměstské sportovní tábory v Prostějově 2021

Příměstské🏡 dětský sportovní tábory s plaváním a tenisem !🎾🏊⚽🏆🏀


Příměstský dětský sportovní tábor s plaváním pod vedením Sporťáku Prostějov a tenisem pod vedením Tennis Academy Pv se již plní⌛ !🎾🏊⚽🏆🏀
Probíhá v Prostějově v ideálním sportovním areálu "U Rockyho" v Krasicích pro Vaše děti od cca 5 let.
Tábor je zaměřený především na zdokonalování v plavání a tenisové hry, tenisové dovednosti, pro začátečníky i pokročilé, amatéry i profesionály. Další sportovní míčové hry jako je fotbal (pro kluky), míčové hry jsou určeny pro zdokonalování v pohybu a pozornosti dítěte. Dále různé zábavní kolektivní a oblíbené hry pro děti. Určitě o zábavu budou mít postaráno a každý den bude velmi pestrý a každé dítě si najde svůj oblíbený sport, který může během tábora preferovat tzn. například Vaše dítě bude více bavit tenis jak plavání, tak může hrát tenis dopoledne i odpoledne, nebo opačně. Sporty samozřejmě budou pravidelně střídány, avšak je možné individuálním potřebám dítěte (který sport či hry ho více baví) vyhovět a bude sařazeno do skupiny.
Děti budou u tenisu rozděleny dle úrovní začátečníci, pokročilí. Bude zde probíhat také hodně různých tenisových dětských her - jak na běhání tak pohybové dovednosti, hry s míčem.
Cena zahrnuje především pronájem sportovní plochy u Rockyho (tenisové kurty, sportovní hřiště, vstupy do bazénu Lázně Prostějov či Aquaparku koupelky), profesionální služby plaveckých (Plaváček Prostějov), tenisových (Tennis Academy Pv) a sportovních trenérů po dobu 5ti dní (pondělí - pátek denně 8:00 - 16:00 ), zapůjčení raket, míčů a všech sportovních pomůcek. Cena zahrnuje také obědy. Svačinu a pití zajišťují rodiče dle Vašich preferencí.
Co děti mají mít s sebou: plavky, plavecké pomůcky, plavecká čepice, plavecký pás, plavecké brýle, pití, svačinu ( 9 - 15 h), kdo má tenisovou raketu ať si veme, tenisky na sport, pokrývku hlavy. (Tyto informace co si vzít sebou ještě budeme upřesňovat).

Rezervace začínají dnes 24.11.2020! Místa již jsou částečně zaplněny dětmi z minulého roku. Limit 25 dětí/ tábor.4 turnusy v datech (po-pá):

Termín 1: 12.-16. července 2021

Termín 2: 19.-23. července 2021

Termín 3: 9.-13. srpna 2021

Termín 4: 16.-20. srpna 2021

Tábory probíhají od 8-16 hodin ve všední dny


Rezervace a platby
Všechny děti od cca 5 let jsou vítány 📷:)
Akční cena 2 900 Kč.
Místa se zaplňují , rezervujte si místa včas, prosím.


Jak objednat a zaplatit příměstský sportovní tábor?
Příměstský 5ti denní sportovní unikátní tábor tenis + plavání + sporty a hry, 8-16h srpen (po-pá) 2021


Základní cena příměstského sportovního táboru: 3 500Kč
 účet : 2401414828/2010 
do poznámky, prosíme: jméno vašeho dítěte a "tábor 2021 
+ termín"


Pro další informace k plavání a táboru, volejte prosím na tel Sporťáku 725 351 999
Pro další informace k tenisu a táboru, volejte, prosím na číslo Tennis Academy Pv 724 122 187. V případě zájmu o individuální hodiny tenisu v tenisové škole, je možné hrát tenis již nyní od ledna v hale v Mostkovicích, pro termíny, prosím kontaktujte trenéra na tel 724 122 187.
Děkujeme Vám a těšíme se na Vaše ratolesti.
Sporťák Prostějov
ve spolupráci s
Tennis Academy Pv (https://www.facebook.com/tenisovesluzbyPV/)